بسمه تعالی

قوانین و حقوق دارندگان کارت تخفیف بیم طب

کارت بیم طب وسیله ای برای احراز هویت دارندگان این کارت برای استفاده از خدمات تحت پوشش هر کارت با تخفیف ویژه طبق تعرفه و یا طبق درصد مشخص می باشد. از این رو کارت بیم طب به هیچ وجه به غیر از موضوع استفاده، دارای اعتبار نخواهد بود و از هیچ ارزش دیگری برخوردار نیست.

طب قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران مشتریان با خرید از وب سایت بیم طب و یا در صورت خرید به سایر روش ها متن کامل حق و حقوق و قوانین را در کمال صحت و سلامت و به طور کامل و دقیق مطالعه نموده اند و  متعهد شده اند تا بدان پایبند باشند.  طبق این متن که در وب سایت مجموعه به طور کامل قابل دسترسی است، در صورت عدم رعایت ضوابط و و مقررات، فرد خاطی از کلیه خدمات بیم طب برای مدت محدود یا به طور نا محدود محروم خواهد شد. و در صورت وارد آمدن خسارت، فرد خاطی مراتب از طریق مراجع قانونی ذیصلاح مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید

 • بدلیل احترام به حقوق مشتری و تسهیل استفاده از کارت امکان تطبیق کارت شناسایی با کارت بیم طب به صورت دائمی و با سختگیری وجود ندارد از این رو دارنده کارت، مالک شناخته می شود و صرف همراه داشتن کارت خدمات به وی ارائه خواهد شد.
 • با توجه به بند اول صدور کارت المثنی دارای محدودیت بوده و غیر ممکن می باشد. در حفظ و نگه داری کارت خود کوشا باشید. کارت را از میدان های مغناطیسی پرقدرت، موبایل، تلفن بیسیم، آهنربا های قوی، اسپیکر های خودرو و لپتاپ دور نگاه دارید.
 • شما در هر زمان می توانید جهت تغییر نام افراد تحت پوشش کارت اقدام کنید. برای این منظور با مرکز تماس بیم طب تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.
 • برای دریافت خدمات و پشتیبانی اطلاعات کارت شما در هر بار مراجعه باید در دفاتر موجود در مرکز پذیرنده ثبت گردد. جهت حفظ حق و حقوق خود ، خواهشمند است نسبت به این موضوع یادآوری لازم را به عمل آورید . و به پذیرنده جهت درج اطلاعات در دفاتر بیم طب تذکردهید.
 • کارت های بیم طب صرفا موارد دارای تعرفه مشخص را پوشش می دهند و مواردی که از تعرفه مصوب خارج باشند و یا برای آن تعرفه ای تعیین نشده باشد طبق توافق بین مشتری و پذیرنده حساب خواهد شد. قبل از شروع دریافت خدمات از پذیرنده مورد نظر خود استعلام قیمت را انجام دهید.
 • پذیرنده مسول کلیه خدمات ارائه شده می باشد. حوادث احتمالی، کیفیت پایین، کوتاهی در ارائه خدمات عدم رعایت تعرفه مصوب و سایر موارد مشابه در حیطه مسولیت بیم طب نخواهد بود و صرفا پذیرنده مورد پیگیری های مرحله به مرحله قرار خواهد گرفت تا خسارت وارده جبران گردد و یا در صورت عدم پذیرش جبران خسارت توسط پذیرنده، پذیرنده از چرخه پذیرندگان حذف و از طریق مراجع قانونی مورد پیگرد قرار گیرد.
 • جهت پیشگری از بروز هر گونه مشکل و مسئله در روند استفاده از خدمات بیم طب پیشنهاد می گردد قبل از استفاده از هر پذیرنده با مرکز تماس بیم طب تماس حاصل فرمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. لطفا در انتخاب مرکز مورد نظر دقت لازم را به عمل آورید.
 • جهت کنترل کیفیت خدمات ارائه شده از طرف مراکز ممکن است از طرف شرکت با شما تماس حاصل شود. در صورت تمایل ، تست کیفیت در دانشگاه شهید بهشتی – دانشکده دندانپزشکی انجام می گردد.
 • توجه داشته باشید که درمان های دندانپزشکی ترکیبی از درمان های مختلف می باشد و به تشخیص پزشک به شما پیشنهاد می شود. قبل از شروع پروسه درمانی اطلاعات کامل را از پزشک معالج خود دریافت کنید. حتی در صورت لزوم با دیگر پزشکانی که در لیست پذیرندگان وجود دارند مشورت کنید. سپس نسبت به شروع پروسه درمانی خود اقدام کنید.
 • توجه داشته باشید که هزینه های درمانی در تعرفه بیم طب به صورت حدودی درج شده است و بسته به جنس مواد و کیفیت خدمات ممکن است تا حدودی تغییر یابد . از این رو قبل از شروع پروسه درمانی قیمت نهایی را از پزشک خود استعلام کنید. ضمنا به پیشنهاد پزشک خود اعتماد کنید.
 • در راستای امر مشتری مداری شما در هر زمان می توانید جهت دریافت پشتیبانی، انتقاد، شکایت و یا پیشنهادات با بیم طب در ارتباط باشید. تا در ارتقا سطح کیفیت خدمات در بیم طب سهیم باشید.

*** شما می توانید برای مطالعه متن تکیملی قوانین ، حق و حقوق مشتریان و منشور اخلاقی به وب سایت بیم طب مراجعه کنید.