راهنمای پذیرش مراجعان دارای کارت تخفیف

اگر به تازگی به مجموعه پذیرندگان کارت تخفیف بیم طب پیوسته اید، لطفا این راهنما را مطالعه کنید

مرحله اول

دارنگان کارت عموما قبل از مراجعه به صورت تلفنی تماس خواهند گرفت. در تماس تلفنی اطلاعات لازم اعم از خدمات تحت پوشش، هزینه ها و میزان درصد تخفیف مرکز خود را به طور واضح شرح دهید.

مرحله دوم

در زمان مراجعه برای مراجعان طرح درمان به صورت کتبی به همراه هزینه درمان ارائه دهید. همچنین میزان تخفیف مرکز خود را بر طرح درمان اعلام کنید و هزینه نهایی را به بیمار اطلاع دهید

مرحله سوم

از بیمار تصویر کارت تخفیف به همراه یک کارت شناسایی معتبر دریافت کنید سپس با بیم طب تماس بگیرید تا اعتبار کارت تخفیف ارائه شده از طرف بیمار را اعتبار سنجی کنید.

مرحله چهارم

پس از انجام خدمات و دریافت وجه از بیمار، یک نسخه از طرح درمان و هزینه پرداختی بیمار را برای بیم طب ارسال کنید. رادیوگرافی قبل و بعد را در آرشیو نگهداری کنید.

دستور العمل تعامل با مشتریان بیم طب

طبق این متن راهکار هایی مبنی بر تعامل و برخورد با مشتریان بیم طب در آغاز ، حین و انجام کار برای کلیه پذیرندگان بیم طب اعم از اطبا ، مراکز ورزشی و تفریحی، کافه ها و رستوران ها و مراکز زیبایی و لیزر و هر پذیرنده دیگری که رسما با بیم طب عقد قرار داد نموده باشد، به اطلاع می رسد. این متن به طور جامع پدید آمده تا برای کلیه گروه های پذیرنده قابل استفاده و کاربری واقع شود.
در طول مدت قرارداد و یا قبل از آن شما می توانید ما را با انتقادات و پیشنهادات خود یاری فرمایید. تا در اسرع وقت مراتب به مدیریت ابلاغ گردد.
راه های ارتباطی مجموعه در وب سایت بیم طب به طور جامع قابل مشاهده می باشد. امکان ارسال تیکت برای پذیرندگان فراهم بوده و اکیدا پیشنهاد می شود که از ارسال تیکت استفاده شود و فقط در موارد خاص و فوری با مرکز تماس مشتریان بیم طب تماس حاصل گردد.

نحوه پذیرش

  • پس از ادعای مشتری بر عضویت در باشگاه بیم طب (داشتن کارت بیم طب) پذیرندگان موظف اند کارت مغناطیسی یا کیو آر کد یا پیامک از سر تیتر رسمی و یا کد ملی ثبت شده در سامانه آنلاین یا آفلاین بیم طب را از مشتری اخذ نمایند. و در صورت وجود معرفی نامه، برگه معرفی نامه را نیز از مشتری دریافت کنند.
  • تاریخ انقضای کارت را بررسی کنید
  • شماره کارت یا کد ملی را با شماره مندرج در برگه معرفی نامه کنترل کنید.
  • اگر پذیرنده دارای سامانه کنترل آنلاین کد کارت تخفیف هست می بایست با استفاده از این سامانه اعتبار سنجی کارت را انجام دهید.
  • اطلاعات کارت و اطلاعات مشتری را در فرم لیست مراجعین ویژه پذیرندگان بیم طب وارد کنید.
  • مشتریان را جهت دریافت خدمات راهنمایی کنید.
  • قبل از انجام خدمات برای مشتری حتما مشتری را از قیمت و هزینه خدمات به طور کامل آگاه سازید.
  • پس از انجام خدمات وجه مورد نظر را (طبق تعرفه مشخص) دریافت کنید و کارت مغناطیسی بیم طب را به همراه معرفی نامه (در صورت وجود) تحویل دهید.

*** مراکزی که از دستگاه ترمینال کارت خوان بیم طب استفاده می کنند :
در آغاز پس از دریافت کارت از مشتری کارت را در شیار سمت راست دستگاه (دقیقا مشابه با دستگاه های پوز بانکی) بکشید و پس از تایید اعتبار آن توسط نمایشگر دستگاه ادامه مراحل را عینا مشابه با موارد قبل پیگیری کنید.

*** در صورت بروز هر گونه عدم تطابق در کارت، معرفی نامه، و یا موارد مشکوک دیگر:
بلافاصله با تلفن های مرکز پاسخ بیم طب تماس حاصل فرمایید تا مشاورین شما را راهنمایی کنند.

*** از همکاری صمیمانه شما با مشتریان بیم طب و خوشرویی و صبر در پاسخگویی به آنها در راستای دستیابی به هدف والای  مشتری مداری  کمال تشکر را داریم.