راهنمای عضویت دندانپزشکان و مراکز درمانی

اگر به عنوان مرکز درمانی یا کلینیک دندانپزشکی تمایل به همکاری و پذیرش بیمار از مجموعه بیم طب دارید این راهنما به شما کمک خواهد کرد.

مرحله اول

برای همکاری با بیم طب نیاز به مجوز و مدارک لازم از مراجع ذیصلاح دارید. لطفا مدارک مورد نیاز را بسته به نوع خدمتی که ارائه می کنید آماده کنید. همچنین عکس و فیلم معرفی مجموعه خود را آماده کنید.

مرحله دوم

تعرفه خدماتی که در مجموعه خود ارائه می دهید را آماده کنید. این تعرفه باید واقعی و به روز باشد. به طور مثال امروز چه مقدار بابت هر یک از خدماتی که ارائه میکنید دریافت کردید؟

مرحله سوم

فرم ثبت نام را به طور دقیق تکمیل کنید. مدارک لازم را در بخش های مشخص شده بارگذاری کنید. ارائه فیلم تبلیغاتی و تصاویر باکیفیت به بالابردن تعداد مراجعان منجر خواهد شد.

مرحله چهارم

از طرف واحد قرارداد های بیم طب با شما تماس حاصل خواهد شد. در صورت تایید، آموزش های لازم ارائه می شود(ممکن است دستگاه کارتخوان در مرکز شما نصب شود) و متن قرارداد برای شما ارسال خواهد شد

راحت پذیرنده شو

پذیرندگی در بیم طب تا امروز انقدر ساده نبوده است

با پیوستن به جمع پذیرندگان بیم طب می توانید از مزایای عضویت در باشگاه پذیرندگان بیم طب بهره مند شوید . ما در بیم طب با در اختیار داشتن سیستم بازاریابی و فروش مویرگی، تبلیغات گسترده و برندینگ، سیستم های نوبت دهی دقیق و ساده سازی شده و تعرفه های تخفیف مناسب برای مصرف کننده و ارائه دهنده خدمات این امکان را فراهم آورده ایم تا دیگر تبلیغات نیاز شما نباشد. تا به حال هزینه بر مشتری خود را سنجیده اید؟ اصطلاح cpc  یا cost-per-costumer  یک پارامتر قابل محاسبه در مدیریت کسب و کار است، عموما صاحبان مشاغل در ایران با این موضوع بیگانه اند. هزینه ای که شما برای بدست آوردن مشتری جدید خرج میکنید به مراتب بیشتر از آن چیزیست که فکر میکنید. با عضویت در مجموعه پذیرندگان بیم طب این هزینه را به مشتری می پردازید به چه نحو ؟ با ارئه تخفیف منطقی از قیمت واقعی خدمات. شرکت های تبلیغاتی هرگز تضمینی برای بازگشت سرمایه گذاری شما ارئه نمی دهند. اما در بیم طب شما صرفا این هزینه را زمانی پرداخت میکنید (در حقیقت تخفیف می دهید) که خدمات را به مشتری ارائه کرده اید.

بیم طب چیست؟

کارت های  تخفیفی یا لویالتی کارت دندانپزشکی که جایگزین بیمه های دندانپزشکی هستند و با هزینه ای به مراتب کمتر از بیمه ها خدمات مشابهی ارائه می دهند سالهاست در کشور های پیشرفته دنیا در حال ارائه خدمات هستند. بیم طب سیستم دیجیتال ارائه کارت های تخفیف دندانپزشکی در ایران است با سابقه ۸ ساله ارائه موفق خدمات. اگر مایل هستید در مورد بیم طب بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید.

عضویت چگونه است؟

به راحتی چند کلیک می توانید عضو مجموعه مراکز طرف قرارداد بیم طب شوید.  اگر مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی یا زیبایی هستید. یا باشگاه ورزشی یا استخر هستید میتوانید با پر کردن فرم عضویت در بیم طب به راحتی اولین قدم را بردارید . سپس کارشناسان بیم طب جهت ارزیابی و نصب تجهیزات خدمت شما خواهند رسید و مراحل تکمیلی را انجام خواهند داد.

از چه زمانی عضویت شما فعال خواهد شد؟

عضویت شما از عقد قرارداد شروع خواهد شد. عضویت ها یک ساله بوده و در صورت رضایت پذیرنده و مشتریان ادامه خواهد داشت. پذیرنده های جدید به اطلاع کلیه دارندگان کارت تخفیف از طریق پیامک و سامانه دارندگان کارت تخفیف دندانپزشکی خواهد رسید. شما در بیم طب صفحه اختصاصی خواهید داشت. و بیش از ۱۰.۰۰۰ نفر دارندگان کارت و اعضای تحت پوشش آنان به شما دسترسی خواهند داشت.

X