سوالات متداول شما

از کارت تخفیف دندانپزشکی در کدام دندانپزشکی ها می توانم استفاده کنم؟

پاسخ: شما می توانید از کارت تخفیف دندان پزشکی بیم طب در تمام مراکز طرف قرارداد بیم طب استفاده کنید. مدت اعتبار کارت یک ساله و ۵ ساله است. شما می توانید در مدت اعتبار کارتتان به دفعات به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید و از خدمات دندانپزشکی با تخفیف بهرمند شوید.

چه خدماتی با کارت تخفیف قابل استفاده است

کارت های تخفیف بیم طب ۴ نوع هستند زیبایی و لیزر، باشگاه ورزشی و استخر، کافه و رستوران، دندانپزشکی. به طور مثال با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی می توانید به کلیه مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیم طب در سراسر کشور مراجعه کنید و از خدمات دندانپزشکی با تخفیف ویژه استفاده کنید.

چطور می توانم کارت تخفیف دندانپزشکی را تهیه کنم؟

سفارش و صدور کارت های تخفیف به صورت کاملا آنلاین انجام می شود. پس از خرید کارت تخفیف مورد نظر، کارت به صورت آنلاین صادر شده و لینک کارت به تلفن همراه شما پیامک خواهد شد.

باید از کارت دیجیتالی پرینت بگیرم ؟

نیاز به پرینت گرفتن از کارت وجود ندارد. شما با در دست داشتن یک کارت شناسایی معتبر و تصویر کارت دیجیتالی (که به تلفن همراه شما پیامک شده است ) می توانید به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید و خدمات دریافت کنید.

با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی چقدر تخفیف می گیرم؟

میزان تخفیف هر مرکز دندانپزشکی در بخش مراکز طرف قرارداد قابل مشاهده است. به طور مثال در کلینیک دندانپزشکی لبخند ۴۰% می باشد. بدین معنی که اگر هزینه عصبکشی و پر کردن ۳ دندان شما ۱۰ میلیون تومان باشد شما مبلغ ۶ میلیون بابت درمان پرداخت خواهید کرد. تخفیف ها در بیم طب از ۳۰ تا ۷۰ درصد می باشد و تخفیف قابل دریافت در هر مرکز مشخص است.

چطور از کیفیت خدمات دندانپزشکی اطمینان حاصل کنم؟

برای بیم طب کیفیت از همه چیز مهم تر است. هر بیمار با ارسال عکس رادیوگرافی (OPG )  قبل و بعد از انجام خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان مورد بررسی و کنترل کیفیت خدمات انجام شده قرار می گیرد. بدین صورت کیفیت تک تک خدمات انجام شده مورد سنجش توسط دندانپزشک متخصص قرار میگیرد. چنانچه در روند درمان شما ایرادی وجود داشته باشد به سرعت به پزشک معالج شما اطلاع داده خواهد شد و درمان مناسب برای شما انجام خواهد گرفت.

چند نفر میتوانند از کارت تخفیف من استفاده کنند؟

کارت های تخفیف یک نفره قابل استفاده برای یک نفر است و فقط دارنده کارت با کد ملی ارائه شده در سایت می تواند از کارت استفاده کند. کارت های دو و سه نفره قابل استفاده برای سایر اعضای خانواده هستند. و تا تعداد مشخص می توانند از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند. کافیست با در دست داشتن کارت دیجیتالی و یک کارت شناسایی معتبر به مرکز دندانپزشکی مورد نظر خود مراجعه نمایید.

از ما سوالات خود را بپرسید

برای یافتن مناسب ترین دندانپزشک یا یک مرکز درمانی مجهز به ما اعتماد کنید

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]